litwatravel.pl

Blog tematyczny o podróżach, transporcie i zdrowiu.

Lifestyle

Kościelisko, czyli gdzie warto pojechać raz w roku

Kościelisko, czyli gdzie warto pojechać raz w roku

Kościelisko to jedna z najbardziej urokliwych miejscowości, która znajduje się w niewielkiej odległości od Zakopanego. To właśnie tutaj można poczuć świeże powietrze, jakiego brakuje w wielkich aglomeracjach miejskich. Wyjeżdżając stąd, wiele osób będzie chciało tu jeszcze powrócić.

Wygodne i komfortowe apartamenty dla dorosłych

Tatry to jeden z najpiękniejszych regionów, który można znaleźć w Polsce. Można tu przyjechać całymi rodzinami. Jednak czasem osoby dorosłe mają ochotę na to, aby pobyć bez swoich latorośli, ciesząc się ciszą i spokojem. Do dyspozycji są domki w Kościelisku, jakie można wynająć tylko dla osób powyżej szesnastego roku życia. Takie są również apartamenty dla dorosłych, którym nie można także odmówić elegancji oraz wygody połączonej z komfortem. Villa Top i Tatra Twin House to jedne z możliwości, które dostępne są tylko dla starszych.

W samym sercu Podhala

Dlaczego akurat apartamenty w Kościelisku? Chociażby po to, aby móc cieszyć się kameralną atmosferą w samym sercu Podhala. Niezależnie od wyboru – domek lub apartament – zawsze można zyskać wysoki komfort pobytu, który na dodatek zostanie połączony z przyjazną atmosferą gospodarzy, jacy gościom w żaden sposób nie będą się narzucać. Pomimo tego, że domki i apartamenty urządzone są w stylu nowoczesnym, to będzie można w nich poczuć typowego, góralskiego ducha, który jest tak charakterystyczny dla takich właśnie miejsc.

Apartamenty dla dorosłych – zalety

Dlaczego warto wynająć apartamenty dla dorosłych w Kościelisku? Oprócz przytulnej atmosfery będzie można cieszyć się spokojem. Hałasu, który zawsze jest obecny w wielkich hotelach, długie kolejki w trakcie każdego posiłku, problem ze znalezieniem miejsca parkingowego, a do tego dzieci, których rodzice w żaden sposób nie mogą uspokoić – całkiem możliwe, że takie sytuacje są wielu osobom dobrze znane z wielkich molochów hotelowych. W apartamentach i prywatnych domkach pozostaną one tylko przykrym wspomnieniem, pozwalając cieszyć się prawdziwym wypoczynkiem.

Co ciekawego w Kościelisku?

Zdecydowaną zaletą pobytu w tym miejscu jest to, że na wyciągnięcie ręki ma się tak naprawdę góry. Podhale to naprawdę niesamowite miejsce, gdzie można liczyć na różne szlaki, jakie są w stanie zaprowadzić m.in. do Zakopanego. To także Polana Biały Potok, Lodowe Źródła, Staw Smreczyński. I to wszystko znajduje się tak naprawdę na wyciągnięcie ręki, więc kto będzie miał tylko odpowiednią ilość sił, wszędzie będzie miał okazję do tego, aby dojść na piechotę, wspierając aktywność fizyczną.

Materiał zewnętrzny

Udostępnij